Statyba | Apie įmonę
15562
page-template-default,page,page-id-15562,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Apie įmonę

„Veiviržos Statyba“ 

 

     Turbūt pritarsite, jog namas turi būti šiltas ir ekonomiškas? To siekia daugybė žmonių visame pasaulyje. Deja, Lietuvoje ilgą laiką buvo statomi ne itin sandarūs mūriniai namai, kuriuose nebuvo tinkamos ventiliacijos sistemos. Todėl juos apšiltinę, tautiečiai neretai sulaukia nemalonių pasekmių – drėgmės kaupimosi.

 

     Mes dirbome Norvegijoje, statybų srityje, nuo 2005 metų, todėl matėme šios šalies specialistų specifinius ir teisingus sprendimus. Palyginę įvertinome, kokios daromos klaidos namų statyboje Lietuvoje. Todėl norėdami sukaupti dar daugiau patirties, 2013 metais, įkūrėme įmonę „Lykkelig Hus“.

 

     Norvegijoje karkasiniai namai statomi daugybę metų, todėl jie turi savus technologinius ypatumus. Be to, patyrę statybininkai žino, koks gyvenamasis pastatas gali atlaikyti ne tik metų naštą, bet ir suteikti sveiką, kokybišką pastogę savo gyventojams.

 

     Dabar visas karkasinių namų statybos ir renovacijos paslaptis parvežame tautiečiams.

 

     Įmonė „Veiviržos Statyba“ sėkmingai diegia norvegiškas tradicijas lietuviškose statybose, o kolektyvas pasirengęs įrodyti, jog taisyklingai statomi karkasiniai namai yra ekonomiškesni ir šiltesni už mūrinius.

 

     Jeigu dvejojate, mes pasiryžę neginčijamais tyrimais ir pavyzdžiais paneigti sklandančius mitus apie karkasinius namus.

 

     Šiuolaikiniai karkasiniai namai atitinka augančius ES reikalavimus ir gali būti priskirti A+ klasės kategorijai.

 

     Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

 

     Suprantame, jog ilgametė patirtis dar ne viskas, todėl mes:

 

  • Statome karkasinius namus pagal norvegiškus standartus ir naujausius energinio naudingumo klasės reikalavimus;
  • Teikiame renovavimo paslaugas;
  • Kokybiškai ir laiku atliekame lauko bei vidaus apdailos darbus;
  • Suteikiame pastatų serviso paslaugas;
  • Pastatų šiltinimas poliuretano putomis;
  • Bei atliekame kitus statybų darbus.

     Žodžiai darbams nelygūs, todėl kviečiame susipažinti su galimybėmis įsirengti šiltesnius ir kokybiškesnius namus.      Susisiekite su mumis telefonu 867238443 ar el. paštu veivirzosstatyba@gmail.com ir gaukite nemokamą konsultaciją. Kartu rasime tinkamiausią sprendimą ir sutaupysime Jūsų brangų laiką.